fb
www.contribee.com

artgeek

Sveiki atvykę į daugialypių meno patirčių platformą. Aš Emilija, tik šį kartą ne iš laisvės alėjos, o iš meno pasaulio. Čia kuriu terpę tiems, kas nori mus supančią aplinką pažinti per meną.

Contribees

Per month

Collected
Labas, jeigu jau esi čia, vadinasi Tau nėra svetima mano veikla ir žinai su kokiu atsidaviminu ir meile dirbu kultūros srytyje. Stengiuosi mažinti atskirtį tarp žmogaus ir šiuolaikinio meno, bet tai nėra lengva užduotis. Tikiu, jog gali būti taip, kad šiuo metu Tau prisijungti prie meno platformos nėra tinkamas laikas, bet nori mano veiklą simboliškai paskatinti bei palaikyti. Būtent čia puiki galimybė, tai padaryti. Kiekvienas Jūsų palaikymo gestas ar tai geras žodis, ar suma toligi kavos puodeliui, patikėkit manim - reiškia labai daug! Ačiū! Geriausių meno patirčių linkėdama, Jūsų Emilija <3
3 €
5 €
10 €
Enter amount
Choose amount

About me

Po artgeek slypiu aš - Emilija. Esu diplomuota meno vadybininkė – baigiau Meno Vadybos magistro studijas VU Kauno Fakultete ir jau daugiau nei penkerius metus analizuoju, dalyvauju bei dirbu šiuolaikinio meno rinkoje, kaip vadybininkė, asistentė bei kuratorė. Meną pasitelkiu tyrinėti mus supančią aplinką bei šių dienų aktualijas. 


Trauka menui prasidėjo nuo fotografo Vito Luckaus atradimo. Būtent jo darbai buvo pirmasis įkvėpimo šaltinis paskatinęs pasinerti į meno sritį ir joje atrasti savo pašaukimą. Ilgainiui betyrinėjant šiuolaikinį meno pasaulį bei bendraujant su įvairiais menininkais, šios srities tyrinėtojais ir mylėtojais teko pastebėti, kad Lietuvoje tebėra didelė atskirtis tarp meno bendruomenės ir plačiosios visuomenės. Taigi, išsikėliau sau asmeninę misiją tiesti tiltus ir sukurti terpę dialogui tarp profesionalaus meno ir plačiosios auditorijos. Tad, kviečiu prisijungti į šią meno kelionę ir drauge su manimi kelti klausimus ir ieškoti atsakymų!

 

Už šio puslapio vizualus esu dėkinga Kaunas Pilnas Kultūros kasmėnesiniui leidiniui bei Arvydui Čiukšiui bei galerijai Meno parkas. 

Our goals


Newest - oldest