Esame jaunoji bendrovė “Artanau”, kuriame meninės terapijos bei psichologinės pagalbos paaugliams svetainę www.artanau.lt. 

Meno terapija, kitaip dar vadinama kūrybine, padeda žmonėms išreikšti bei suprasti savo emocijas per įvairius meninius užsiėmimus. Ji yra plačiai pritaikoma įvairiose amžiaus grupėse, yra patrauklesnė paaugliams už dialogo forma vykdomas konsultacijas, nes čia derinami įvairūs simboliai, grafinis vaizdavimas, garsų deriniai, muzika. Paaugliams yra labai svarbus įvaizdis, todėl jie labiau linkę rizikuoti savo emocine sveikata, nei pripažinti, kad jiems yra reikalinga psichologo pagalba. Dėl šių priežasčių mes siūlome paslaugą "Artukas". Čia rasite meno terapijai paruoštus įrankius: piešimą, spalvinimą, raminančią muziką bei relaksacijai skirtus vaizdo įrašus. Tikimės, kad mūsų svetainė padės Jums apgalvoti savo vidines problemas bei nusiraminti.

Artanau bendrovė yra mokinių mokomoji bendrovė, veikianti pagal Lietuvos Junior Achievement mokinių jaunųjų bendrovių praktinio verslumo ugdymo programą AcceleratorX.